ТЕЛЕФОННИК-КР - довідник Весь Кривий Ріг ТЕЛЕФОННИК-КР - довідник Весь Кривий Ріг
Довідник установ, підприємств, об'єктів малого бізнесу Кривого Рогу
Заглушка
Заглушка
Заглушка
Заглушка
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

0086, вул. Л. Бородича, 15А
Розчини, бетонні суміші (фібробетон, жаростійкі, легкі, гідротехнічні, спеціальні,
мозаїчні). Автобетоновози на 4 та 6 куб. м. Автонавантажувач.
Директор КІСЄЛЬ Юрій Григорович
Заступник ЗАГОРСЬКИЙ В'ячеслав Олександрович
тел ........................................................................................................ 71-22-11
Головний спеціаліст .......................................................................... 71-67-22
Диспетчер ........................................................................................... 71-00-71

ТОВ «РАСТРО» одне з найбільших криворізьких підприємств з виготовлення будівельних розчинів та бетонних сумішей. Підприємство виготовляє більше 20 видів цементних та цементно-вапнякових розчинів, які користуються попитом на місцевому та регіональному ринках. Товариство має акредитовану будівельну лабораторію, де проводиться випробування сумішей, в ній трудяться найдосвідченіші фахівці колишньої центральної лабораторії АТ «Кривбасбудіндустрія» Т.А. Потєхіна, Н.П. Соколан. Ними постійно контролюються вхідні матеріали: цемент, пісок, щебінь, вапно.
Вся продукція виготовляється з радіаційно безпечних матеріалів.
Свого часу підприємство було розраховане лише на виробництво будівельних розчинів. Враховуючи ринковий попит, було вирішено відділення дозування, придбано та встановлено бетонозмішувач, вивчено у Києві двох фахівців. І у 2002 році видали «на-гора» перші кубометри бетонних сумішей.
Для зменшення енергозатрат запровадили жорсткі заходи. Таким чином цей вид витрат був зменшений наполовину. Ці та деякі інші заходи дозволили підприємству стати лідером у виробництві будівельних розчинів та бетонних сумішей у Кривбасі. Сьогодні наші потужності дозволяють виробляти до 400 кубічних метрів високоякісних будівельних матеріалів за зміну.
На підприємстві впроваджується система управління якістю на відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001-2001. Крім того, продукція підприємства відповідає й вимогам ГОСТу.
Замовників приваблюють висока якість продукції, своєчасність та зручність доставки, доброзичливість колективу та порівняно невисока ціна.
Постійними клієнтами підприємства є найпотужніші будівельні компанії міста та регіону. Зокрема, «Криворіжаглобуд», «Криворіжбуд», «Криворіжіндустрбуд», «Стальпромбуд», «КРОСТ».
Зростання попиту на нашу продукцію, впровадження нових технологій у будівництві вимагає від нас її розширення та оновлення. Так, нещодавно на підприємстві освоїли (першими в місті) виробництво бетону марки М-600, що припускає укладку суміші без армування, так званого фібробетону. Освоєно виробництво мозаїчних сумішей, водотривких та кислототривких бетонів. У планах – випуск формованих залізобетонів, піногазобетонів, сухих сумішей.
ТОВ «РАСТРО» - дипломант Всеукраїнського конкурсу якості в номінації «Найкраще підприємство у сфері управління ресурсами», лауреат міського етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» в номінації «Продукція виробничо-технічного призначення: суміші будівельні».
Висока репутація, стабільність у роботі, випуск високоякісної продукції був би неможливий без згуртованого колективу фахівців, майстрів своєї справи таких як бригадир, заслужений будівельник України С.П. Герасименко, В.А. Котлярчук (орден Трудового Червоного Прапора), Л.М. Грибоєдова (орден «За заслуги» ІІІ ступеня), ветеранів праці – П.К. Птуха, В.Ф., Іванець, А.Д. Селіфінов, О.І. Трегуб, В.Т. Москаленко, М.Д. Омельчук та багатьох інших працівників підприємства.
Якість обслуговування, якість виробленої продукції, також постійне розширення її асортименту – кити, на яких тримається репутація нашого підприємства.

  • Реклама
Заглушка