ТЕЛЕФОННИК-КР - довідник Весь Кривий Ріг ТЕЛЕФОННИК-КР - довідник Весь Кривий Ріг
Довідник установ, підприємств, об'єктів малого бізнесу Кривого Рогу
Заглушка
Заглушка
Заглушка
Заглушка
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

50006, вул. Акціонерна, 1
Голова правління ОКЛЕШТЕК Карел
Приймальня ...................................................................................... 404-44-11
Факс .................................................................................................. 404-45-46
Керівник служби по зв’язкам з громадськістю та пресою
АЛЬОХІНА Вікторія Вікторівна
тел ..................................................................................................... 404-45-10
Виконавчий директор .................................................................... 404-44-14
Директор з економіки та фінансів ................................................. 404-44-21
Технічний директор ........................................................................ 404-44-12
Директор з персоналу ..................................................................... 404-44-71
Головний бухгалтер ........................................................................ 404-44-26

Підприємство існує з 1951 року, і за цей час було двічі реконструйоване. З 2001 року ВАТ «Кривий Ріг Цемент» входить до складу всесвітньовідомої компанії з виробництва цементу і будівельних матеріалів HeidelbergCement Group, яка володіє контрольним пакетом акцій підприємства. З появою стратегічного інвестора на підприємстві відбулося чимало змін, зокрема проведено технічне переоснащення комбінату, що дозволило значно підвищити виробничу потужність ВАТ, впроваджено системи планування і контролю ресурсів підприємства та системи менеджменту якості, відповідно до існуючих міжнародних стандартів, планується використання нових родовищ сировини, застосування альтернативного палива, щоб зберегти природні ресурси нашої Батьківщини для майбутніх поколінь. Сьогодні два заводи підприємства у м. Кривому Розі та м. Дніпропетровську виробляють більше 2 млн. тонн цементу на рік.
Підприємство має сертифікати, які свідчать про те, що системи менеджменту якості та охорони навколишнього середовища відповідають міжнародним стандартам ISO 900 1 та ISO 1400.
Заснована в Німеччині у 1873 році, кампанія HeidelbergCement входить до четвірки найбільших виробників цементу у світі, є лідером на ринку Східної Європи, а також найбільшим інвестором у регіони Центральної та Східної Європи. HeidelbergCement виробляє широкий спектр високоякісного цементу, бетону, піщано-гравійних сумішей, вапна, сухих будівельних розчинів. У 2006 році Група реалізувала цементу загальним об’ємом 80 мільйонів тонн, а товарообіг у цьому ж році склав більше 9 млрд. євро.
На ринку України HeidelbergCement – з 2001 року. Розвиток бізнесу Групи в Україні розпочався з придбання цементних заводів – ВАТ «Кривий Ріг Цемент» і ВАТ «Дніпроцемент». У 2006 році до складу HeidelbergCement увійшов ще один український цементний завод – Амвросіївське ВАТ «Донцемент». У січні 2006 року на зборах акціонерів було прийнято рішення про приєднання ВАТ «Дніпроцемент» до ВАТ «Кривий Ріг Цемент».
Разом з тим, підприємства Групи HeidelbergCement в Україні є відповідальними роботодавцями для більше 2000 працівників. Знання та компетентність співробітників складають одну із найважливіших цінностей компанії, а тому значний відсоток інвестицій спрямовано на навчання персоналу, що відкриває перед працівниками перспективні можливості в області професійного та особистого розвитку. За підприємствами Групи є чималий внесок щодо покращення стандартів та рівня життя шляхом надання пристойних робочих місць жителям промислових регіонів.
До того ж Група HeidelbergCement в Україні є відповідальним платником податків, постійно підтримує економічний розвиток регіонів, де знаходяться цементні підприємства, шляхом укладання угод та контрактів із більше ніж 300 постачальниками різноманітних послуг та видів робіт.
На сьогодні підприємства Групи HeidelbergCement в Україні є ідеальними партнерами для всіх видів будівельних проектів. Цементні заводи у Кривому Розі та Дніпродзержинську спеціалізуються на виробництві шлакових видів цементу. Завдяки технічній модернізації процесу виробництва, характеристики усієї продукції відповідають світовим та вітчизняним стандартам якості, підприємства є багаторазовими переможцями у національному конкурсі якості «100 кращих товарів України».
Досить жорстка конкуренція та специфіка цементного ринку України вимагає від управлінського складу підприємств Групи високого професіоналізму, посиленої уваги до питань ефективності роботи, грамотності та маркетингової інтуїції. Саме тому управлінці та працівники групи HeidelbergCement в Україні постійно знаходяться у процесі розвитку, гнучко реагують на всі зміни та вимоги сучасного життя і у сфері економіки, і у сфері виробництва. За таких умов свого розвитку та конкурентоспроможності підприємства Групи сприяють тому, що будівельна індустрія України вийшла на світовий рівень, користувалась попитом та була гарантом якості усієї цементної продукції.

  • Реклама
Заглушка