ТЕЛЕФОННИК-КР - довідник Весь Кривий Ріг ТЕЛЕФОННИК-КР - довідник Весь Кривий Ріг
Довідник установ, підприємств, об'єктів малого бізнесу Кривого Рогу
Заглушка
Заглушка
Заглушка
Заглушка
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

50006, вул. Ветеранів праці, 26
Директор ДРИГОЛА Володимир Андрійович
Приймальня ....................................................................................... 92-93-21
Бухгалтерія ........................................................................................ 71-85-47
Відділ кадрів .................................................................................... 440-66-30
Виробнича база ............................................................................... 401-18-99

У далекі п’ятдесяті роки на заводі «Криворіжсталь» розпочалося прокатне будівництво. Для участі у цьому процесі створено Криворізьке управління «Прокатмонтаж» тресту «Дніпромеханомонтаж». Незабаром організація отримала іншу назву «Металургмонтаж» №209 тресту «Дніпрометалургмонтаж». Так почалася біографія управління, яке поряд з багатьма будувало та монтувало «Криворіжсталь». Монтажники управління виконували значні обсяги робіт й на будівництві Криворізького центрального рудоремонтного заводу, заводу «Восход» (нині – ВАТ «Констар»), Криворізького сурикового заводу, Північного гірничозбагачувального комбінату.
Великий внесок в організацію підприємства, в технічний розвиток внесли перший начальник управління Ісак Семенович Кац, колишній головний інженер Володимир Якович Шенкман. У різні періоди управлінням керували Наркіс Васильович Чуб, Анатолій Прохорович Давиденко, Іван Якович Прокопенко, Микола Данилович Кобзар. Протягом 23 років начальником, директором управління працює Дригола В.А.
Добру справу, набуту протягом десятиліть легендарними криворізькими механомонтажниками, сьогодні підтримує колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Спеціалізована монтажна компанія «Механомонтаж». Засновано товариство в кінці 2004 року, але як спадкоємець вище згадуваного управління, відлік своєї історії воно по праву веде з 1956 року. Другим своїм днем народження – вважають фахівці новоутвореного підприємства той час, коли його очолив досвідчений будівельник, професіонал з великої літери, керівник від Бога – Володимир Андрійович Дригола.
Повертаючись до сьогодення, варто відзначити, що колектив компанії нараховує понад 120 фахівців, серед яких чимало висококваліфікованих, технічно грамотних, з великим трудовим шляхом. Серед них – головний інженер ТОВ «СМК «Механомонтаж» Вадим Аністрат, заступник директора з виробництва Юхнов С.В., головний механік Маковій І.В., головний бухгалтер Шевченко В.М., старші виконроби Сотніков Ю.Л., Забігайло С.О., інженер з праці та кадрів Маршалові В.Б. По праву може пишатися підприємство й своїми трударями-майстрами такими як Володимир Тарсенко, Анатолій Платонов, Віктор Попов, Віктор Сілінок, Олександр Великий, Валерій Волошин, Сергій Савчук. Багатьох з членів управління добре знають на Криворіжжі як відмінних фахівців, знавців механомонтажної справи. Серед них – електрозварювальник Малий П.С., бригадир Вакал В.С., начальник дільниці Караман В.Л., начальник дільниці Караман В.Л. Увесь свій трудовий шлях на підприємстві пройшли Антонечко В.А., родина Хуповець – чоловік Олександр Феодосійович та його дружина Галина Олександрівна.
Головний напрямок робіт компанії – монтаж трубопроводів та технологічного обладнання промислових підприємств, тобто вантажопідйомних машин, металургійних та коксохімічних агрегатів, вузлів до них, технологічних трубопроводів тощо. Умільцям з ТОВ «СМК «Механомонтаж» підкорюються і шалений тиск, і високі температури, і вакуум. Будь-які технологічні проводи, газопроводи, трубопроводи пару чи гарячої води, сосуди, що експлуатуються в екстремальних технологічних умовах, довіряють монтувати спеціалістам товариства.
ТОВ «СМК «Механомонтаж» з 2006 року має контракт на реконструкцію коксових батарей №3 та №4 підприємства ВАТ «Міттал Стіл Кривий Ріг». Нині проводяться роботи з виготовлення та монтажу нестандартного обладнання на цих об’єктах, монтують на КХП складне обладнання вакуум-процесорної станції, насосно-поглинаючого насосу з етажеркою. Поставлена на сушку та розігрів коксова батарея №3. Вже освоєно 12,7 млн. коштів, змонтовано та здано в експлуатацію більше 40 тонн обладнання та устаткування різного призначення, близько 200 тонн загально будівельних і технологічних металоконструкцій та понад 1100 тонн комунікацій.
Постійним виконавцем замовлень ТОВ «СМК «Механомонтаж» виступає і на центральній та південній станціях аерації Кривого Рогу. Починаючи з того, що саме будівельники компанії у 70-х роках минулого століття будували усі три черги цих очисних міських споруд, монтували обладнання для аераторних робіт, то й сьогодні спеціалісти цієї компанії виготовляють мулососи, мулошкряби, ерліфти, гідроелеватори, постійно слідкують за експлуатацією цього обладнання.
Щодо матеріально-технічної бази, то підприємство має усі сучасні умови для виготовлення стандартного і нестандартного обладнання та устаткування. На власній ділянці з підготовки виробництва виготовлено більше ніж 180 тонн різноманітних виробів для забезпечення діяльності власних монтажних ділянок.
Сьогодні досить непросто орієнтуватися у виборі замовників і партнерів, знаходити з ними спільну мову, керувати унікальним колективом. Нині на реконструкції комплексу коксових батарей №3 та №4 ВАТ «Міттал Стіл Кривий Ріг» добре працюють, взаємодіючи одне з одним, колективи «ВБК», «Мастерс», МК «Монтаж», «Механомонтаж», «Інваріант», «Укрпромсервіс», «Коксохімремонт», «Коксохіммонтаж», - всі ті спеціалізовані підрозділи, які свого часу відновилися на теренах держпідприємств колишнього Мінмонтажспецбуду. Спеціалісти цих підприємств виконують найскладніші роботи в умовах діючого підприємства, працюють пліч-о-пліч у дружньому, а, головне, високопрофесійному колі однодумців.

  • Реклама
Заглушка