ТЕЛЕФОННИК-КР - довідник Весь Кривий Ріг ТЕЛЕФОННИК-КР - довідник Весь Кривий Ріг
Довідник установ, підприємств, об'єктів малого бізнесу Кривого Рогу
Заглушка
Заглушка
Заглушка
Заглушка
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

0006, вул. Цимлянська, 3
Директор САВЧЕНКОВ Григорій Володимирович
Приймальня/факс ............................................................................ 404-08-85

В Україні десятиріччями існував трест «Дніпродомнаремонт», який виконував роботи по ремонту та відновленню основних фондів металургійного комплексу. Погіршення економічного становища в країні у часи перебудови привело о ліквідації тресту. На базі Криворізького підприємства «Домнаремонт» під керівництвом Господаренка Віктора Олександровича у грудні 1999 р. було створено ТОВ «Домнасервіс», що виконує спеціалізовані ремонтні роботи на таких промислових гігантах України як ВАТ «Криворіжсталь» (нині «Міттал Стіл Кривий Ріг»), «ім. Ілліча», «Азовсталь», «Укрграфіт», «Єнакієвський металургійний комбінат», «Кривий Ріг Цемент» та інших.
На цей час в Україні ТОВ «Домнасервіс» є одним з провідних підприємств, що здійснює ремонт агрегатів гірничо-металургійного комплексу. Реконструкція і ремонт агрегатів та обладнання підприємств металургійного комплексу – доменних та мартенівських печей, повітронагрівачів, конверторів, прокатних станів – є одним серед основних завдань «Домнасервіс».
Керівництво провідних комбінатів України довіряє ТОВ «Домнасервіс» відповідальні роботи на капітальних ремонтах металургійного комплексу. Так, на ремонті найбільшої у Європі доменної печі №9 «Домнасервіс» виконав роботи з реконструкції лещаді доменної печі з заміною броні, вуглецевих блоків та охолоджувальних елементів. Висока якість цих робіт є визначальною при експлуатації печі.
У відповідальності з вимогами ISOта іншими діючими нормативними документами на підприємстві розроблена та впроваджена система контролю якості виконаних ремонтів.
Якість та надійність є основними принципами роботи ТОВ «Домнасервіс».

  • Реклама
Заглушка