ТЕЛЕФОННИК-КР - довідник Весь Кривий Ріг ТЕЛЕФОННИК-КР - довідник Весь Кривий Ріг
Довідник установ, підприємств, об'єктів малого бізнесу Кривого Рогу
Заглушка
Заглушка
Заглушка
Заглушка
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

м. Кривий Ріг, ВАТ ІнГЗК
тел …………………………………………………………….…….. 407-63-91
тел …………………………………………………………….…….. 407-61-36
тел …………………………………………………………….…….. 407-61-58

ВАТ «ІнГЗК» видав перший концентрат у 1965 році. На теперішній час на підприємстві працює майже 12 тис. працівників. На обліку в профспілковій організації ВАТ «ІнГЗК» налічується 11846 працюючих членів профспілки та 480 пенсіонерів. Цехових профспілкових організацій – 34, обрано членів профкому – 35 чоловік. Заробітна плата працівників ВАТ «ІнГЗК» - одна із самих високих у галузі.
На 2007-2008 рр. керівництво підприємства разом з профспілкою уклали та прийняли новий Колективний договір. Кожен рік Колективний договір нашого підприємства визнається найкращим за соціальною спрямованістю. Перлиною відпочинку для дітей працівників ВАТ «ІнГЗК» можна назвати дитячий оздоровчий табір «Альбатрос», який розташований у с. Стрілкове на Азовському морі. Останнім часом табір і умови відпочинку в ньому значно покращились. Був проведений капітальний ремонт споруд корпусів та їдальні. Всі вікна замінені на металопластикові. У таборі є батут та гірка для водних розваг дітлахів. Кожен сезон у таборі лунає щасливий дитячий сміх, робиться все можливе для якісного, змістовного і цікавого відпочинку дітей працівників комбінату. Щорічно оздоровлюється понад 1450 дітей. В минулому 2006 році ДОТ «Альбатрос» ВАТ «ІнГЗК» виповнилося 1450 дітей. Разом з батьками діти також можуть оздоровиться на базі відпочинку «Стрілкове», яка розташована поруч з табором. Для любителів гірського відпочинку є база відпочинку «Майдан» у Карпатах. Крім чисельних екскурсій, працівники підприємства мають змогу відпочити у лісі та біля озера.
Палац культури ВАТ «ІнГЗК» не залишається поза увагою працівників комбінату. Проведення чисельних конкурсів, свят, функціонування різноманітних гуртків, які є в Палаці культури, користуються незмінною популярністю у Інгульчан. Гордість Палацу культури – колектив народного ансамблю бального танцю «Ритм» та «Містер Норд», які відомі своїми чисельними творчими перемогами не тільки в Україні, але й за її межами.
Споруда Палацу спорту, зведена в 1972 році, також була капітально відремонтована. Найбільшою популярністю користуються оновлений плавальний басейн, сучасна тренажерна, відремонтована ігрова зала. Криворізьким міським комітетом профспілки металургів і гірників України і Криворізькою міською радою спортивного товариства «Україна» Палац спорту Інгулецького ГЗК визнано кращим у Кривому Розі і, відповідно, присуджено 1-е місце у міському конкурсі серед спортивних споруд і майданчиків.
Згідно з колективною угодою між Дирекцією та Профспілковим комітетом на комбінаті існує система підтримки молодих батьків.
Внаслідок такої демографічної політики працівники ВАТ «ІнГЗК» в 2002 році народили 165 дітей, а в 2006 році – 330.
До речі, тією ж Колективною угодою передбачено ще багато інших видів доплат та компенсаційних виплат понад ті, які передбачені Кодексом Законів про працю України. На підприємстві діє Рада Ветеранів. Дирекція підприємства разом з профспілкою є шефами школи-інтернату №3 для дітей-сиріт, допомагає Інгулецьким організаціям інвалідів: «Надія» та «Журавка». На підприємстві за рахунок дирекції у АСК «ІНГО-Україна» застраховані всі працівники, їм надаються медичні послуги, згідно з умовами договору страхування. Профкомом організоване медичне страхування для членів сімей працівників комбінату.

  • Реклама
Заглушка