ТЕЛЕФОННИК-КР - довідник Весь Кривий Ріг ТЕЛЕФОННИК-КР - довідник Весь Кривий Ріг
Довідник установ, підприємств, об'єктів малого бізнесу Кривого Рогу
Заглушка
Заглушка
Заглушка
Заглушка
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

50079, м. Кривий Ріг, ПівнГЗК
Голова профкому металургів та гірників комбінату
ШВЕД Василь Олексійович
тел ....................................................................................................... 39-63-91
Приймальня ....................................................................................... 39-60-41

Ще в далекому 1953 році вийшов Наказ Міністерства Чорної металургії СРСР про вибір майданчика під будівництво Північного гірничо-збагачувального комбінату, а 9 грудня 1963 року збагачувальна фабрика видала перший концентрат. Цей день і став днем народження комбінату. Упродовж перших 25 років виробничої діяльності комбінат, водночас з видобутком руди, її збагаченням, безперервно розбудовувався, перетворившись на початок 80-х років у найпотужніше на території колишнього Радянського Союзу гірничодобувне підприємство з повним циклом підготовки доменної сировини, включно з видобутком, її збагаченням і огрудкуванням. Ці роки увійшли в історію комбінату як літа напруженої, сповненої ентузіазму праці. Втім, пройдений шлях не завжди був усипаний трояндами.
Були й неспокійні 90-і роки, коли виробництво основних видів продукції скоротилось майже у 5 разів.
Та все ж комбінат вистояв, вдалося зберегти його славний трудовий колектив, а з приходом нового власника все докорінно змінилося на краще.
Разом з розвитком підприємства відбувалось становлення профспілкової організації, і можна з впевненістю говорити про беззаперечне досягнення профкому в різні роки, його добрий внесок у піклування про виробничників комбінату.
Колективний договір ВАТ «Північний ГЗК», який останнім часом укладається на 2 роки, є одним із кращих в галузі, особливо це стосується забезпечення соціальних і духовних потреб працівників комбінату.
На сьогодні Північний комбінат є не тільки лідером гірничо-металургійної галузі України по динаміці росту виробництва. Політика керівництва на збереження і розширення соціальних гарантій майже 12 тисяч працівників колективу. Базується вона на трьох складових – гідна заробітна плата, створення нових робочих місць, реальна можливість фізичного і духовного виховання, оздоровлення і профілактичного лікування.
Заробітна плата працівників комбінату – одна із найвищих в галузі. З 1 квітня 2007 року у ВАТ «Північний ГЗК» запроваджена нова система оплати праці, розроблена всесвітньо відомою компанією Hay Group. Основою системи є встановлення взаємозв’язку між винагородою та зусиллям людини, які вона витрачає на виконання своєї роботи. За оцінками працівників інших підприємств України, де ця система вже працює, вона є найбільш справедливою і ефективною.
Динамічний розвиток виробництва дає можливість створювати нові робочі місця. Потреба у високо кваліфікованому персоналі постійно зростає. Так, у 2005 році на Північному комбінаті працювали 10555 працівників, у 2006 році – 11924 чоловік.
Головним вектором соціальної політики є соціальні гарантії працівників комбінату, головним орієнтиром - їх повсякденні потреби.
Кожен працівник комбінату забезпечений медичним страхуванням за рахунок коштів комбінату.
Добре розвинута культура відпочинку. Кожного року організовуються не один десяток культурно-масових і спортивних заходів. Їх проведення має позитивний вплив на всіх працівників комбінату, а особливо молоді – адже більше третини 12-тисячного колективу – це молодь до 35 років.
На Північному діє Рада молоді, яка разом з профкомом проводить такі заходи, як «Козацькі забави», «Супер-леді», «КВК», «День молоді», «Водні забави», конкурси дитячої творчості, «Кращий робітник за професією» та «Урочиста посвята в працівники Північного ГЗК» на базі одного з кращих серед підприємств галузі музею трудової слави.
Для літнього відпочинку працівників комбінату і членів їх сімей гостинно відчинять двері пансіонати на берегах Чорного та Азовського морів «Ельтиген», «Джарилгач», «Бригантина». Це щорічно близько 2000 путівок.
За рахунок коштів профспілкового бюджету щорічно більше 500 членів профспілки мають можливість лікуватись в санаторіях України, та ще близько 200 працівників – за рахунок коштів фонду соціального страхування.
Окрім цього більше тисячі дітей працівників комбінату відвідують дитячий оздоровчий табір «Приморський», м. Генічеськ, а ще 50 дітей щороку відпочивають в Міжнародному дитячому центрі «Артек».
Перевезення дітей до дитячих оздоровчих таборів здійснюється за рахунок коштів підприємства.
Велику увагу керівництво комбінату та профспілковий комітет приділяють розвитку масового спорту і художньої самодіяльності колективів.
Гордістю Північного ГЗК є стрільці, спортсмени, плавці, гімнасти, боксери, які відомі не тільки в Україні, а й далеко за її межами.
З великим ентузіазмом, завзяттям, справжньою боротьбою проходять спартакіади комбінату з багатьох видів спорту.
На Північному пропагується здоровий образ життя, а трудові колективи вже який рік живуть під лозунгом «Спорт та труд – поруч ідуть!».
Широкомасштабна і культурна програма Палацу культури, який у 2006 році відзначив своє 20-ти річчя.
Це заходи, пов’язані з давніми традиціями трудових колективів, популяризація української народної творчості. Майже всім художнім колективам Палацу культури присвоєно звання «народний» або «зразковий».
Щорічно проводиться огляд-конкурс художньої самодіяльності серед колективів, де переможців чекають грошові призи, а всі учасники огляду-конкурсу заохочуються туристичними поїздками в різні куточки України.
Згідно з колективним договором здійснюються ще багато грошових виплат працівникам і пенсіонерам комбінату:
- одноразова допомога працівниці комбінату при народженні дитини;
- заохочення ювілярів;
- заохочення трудових родин (є така традиція);
- заохочення всіх працівників комбінату до професійного свята металургів і гірників та Нового року;
- матеріальна допомога і т.і.

  • Реклама
Заглушка