ТЕЛЕФОННИК-КР - довідник Весь Кривий Ріг ТЕЛЕФОННИК-КР - довідник Весь Кривий Ріг
Довідник установ, підприємств, об'єктів малого бізнесу Кривого Рогу
Заглушка
Заглушка
Заглушка
Заглушка
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

50029, вул. Симбірцева, 1а
Голова ДЕРКАЧ Юрій Леонтійович
Приймальня ....................................................................................... 50-33-47

Гордістю комбінату є його трудівники, яких на підприємстві – майже 12 тисяч. Середня зарплата працівників ВАТ «КЗРК» - одна з найбільших у галузі.
Профспілки роблять усе, аби гірникам добре працювалося і відпочивалося. У 2005 році на підприємстві була проведена велика робота з підготовки та прийняття основного документу життєдіяльності трудового колективу – Колективного договору ВАТ «КЗРК» на 2005-2006 роки. Останній за всіма положеннями є соціально спрямованим. Соціальні пільги колективу підприємства збережені і навіть примножені. ЦК ПМГУ визнало Колдоговір ВАТ «КЗРК» як один з найкращих у галузі.
Велика увага на комбінаті приділяється реалізації соціальної програми, спрямованої на оздоровлення гірників. Для відпочинку і лікування працівників діє санаторій-профілакторій, що розташований у мальовничій парковій зоні Кривого Рогу. Щорічно без відриву від виробництва, в ньому оздоровлюються більше 1200 робітників. Також гірникам КЗРК допомагає піклуватись про власне здоров’я страхова компанія «Соборний капітал». Щоб програма страхування була ефективною та дієвою, в її розробці брала активну участь погоджувальна комісія, в яку, окрім працівників страхової компанії, також входили представники адміністрації, медичної служби та профспілкових комітетів КЗРК.
Для літнього відпочинку гірників та їх сімей створено чудові умови в реконструйованому оздоровчому комплексі «Червоні вітрила», що в місті Скадовськ. До послуг трудящих – і чотири бази відпочинку на узбережжі ріки Інгулець. Не забувають у ВАТ «КЗРК» і про дітей працівників, котрі мають можливість відпочити на морі за пільговими путівками. Осучаснений комплекс «Дзержинець» (у Бердянську) заслужено називають перлиною Азовського узбережжя. У ньому створено комфортні умови для повноцінного оздоровлення дітей.
Організація змістовного дозвілля трудівників – теж у полі зору на комбінаті. Вирує життя в Палаці культури. Колективи художньої самодіяльності активно відвідують діти. У культурно-масовій роботі беруть участь робітники структурних підрозділів ВАТ «КЗРК», пенсіонери, студенти. І до спорту тут небайдужі. Працює спортивний клуб «Гірник», на базі якого діють три стадіони шахт «Родіна», «Октябрьская», «Гвардійська». Футбольна команда СК «Гірник» завоювала право виступати в другій лізі першості України. Уже традиційним стало проведення робітничих спартакіад, турнірів КВК, конкурсу «Міс КЗРК», оглядів художньої самодіяльності, пам’ятних вечорів, новорічних свят тощо.
Не забувають на підприємстві і про колишніх воїнів-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, про своїх пенсіонерів, яких шанують та яким надають всебічну допомогу. Керівництву комбінату та профспілкової організації не байдужі і до проблем міста, а тому постійно надають закладам, організаціям та окремим особам шефську благодійну допомогу. В 2006 році на ці цілі було виділено близько 2,0 млн. грн.

  • Реклама
Заглушка