ТЕЛЕФОННИК-КР - довідник Весь Кривий Ріг ТЕЛЕФОННИК-КР - довідник Весь Кривий Ріг
Довідник установ, підприємств, об'єктів малого бізнесу Кривого Рогу
Заглушка
Заглушка
Заглушка
Заглушка
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


50000, пр. Поштовий (К. Маркса), 64

корпус №2: 50000, пл. Визволення, 2

Директор ШАЙКАН Андрій Валерійович
Приймальня ...................................................................................... 90-14-88
Факс ................................................................................................... 90-15-12
Бухгалтерія ........................................................................................ 90-14-18
Учбовий відділ .................................................................. 90-17-51, 90-17-73
Кафедра фізвиховання ................................................... 407-15-80, 90-14-10
Приймальна комісія ........................................................................ 407-15-70

корпус №3:
50051, вул. Медична (Семашка), 16
Приймальня ...................................................................................... 407-15-89
Черговий .......................................................................................... 407-15-84

 

Історія сучасного Криворізького економічного інституту ім. Коротченка бере свій початок ще з далеких післявоєнних років минулого століття. Велика потреба у спеціалістах економічного та товарознавчого профілю виникла в ході відбудови зруйнованої Великою Вітчизняною війною держави. Саме тому виникла нагальна потреба відкрити у промисловому регіоні Кривбасі – навчального закладу, який би вів підготовку цих спеціалістів.
На початку 60-х років у місті відкрився загальнонауковий факультет Дніпропетровського державного університету з вечірньою формою навчання, де вивчалися загальноосвітні дисципліни вищої школи з подальшим вибором певного фаху і відповідних вузах. Та вже з 1 вересня 1966 року у м. Кривому Розі відкрився вечірньо-заочний філіал Донецького інституту радянської торгівлі. У стислі строки було набрано студентів, підібрано викладацький склад, створено матеріально-технічну базу. Першим навчальним корпусом закладу стало чотириповерхове приміщення на площі Миру (нині площа Визволення). Сьогодні – це навчальний корпус №3, де навчаються студенти факультету міжнародної економіки і права та факультету післядипломної освіти.
Звичайно, споруду треба було привести в належний стан. Тож власними силами викладачів і співробітників все було зроблено для того, щоб навчання розпочалися вчасно. Чимало сил та енергії вклав у цю справу перший директор філіалу Кучеренко А.Й., через три роки директором було призначено Михайлова Є.П., а згодом Потапенко Н.Т. та Панчука А.Г.
У 1990 році філіал здійснив останній випуск студентів вечірнього та заочного відділень за торгівельними спеціальностями. Всього підготовлено 5800 таких фахівців. Торговельні організації міста одержали достатню кількість спеціалістів із закінчено. вищою освітою.
Паралельно цій навчальній діяльності, з 1977 року, на базі цього філіалу було розпочато підготовку високоосвічених кадрів економічного напрямку, тільки вже у складі Київського інституту народного господарства. З 1983 по 2003 роки колектив інституту очолював Осадчук Г.С., діяльність якого двічі відзначалась виконкомом Криворізької міської ради врученням нагрудного знака «За заслуги перед містом» ІІ ступеня. Поряд з керівником, на належному рівні вели наукову, організаційну, виховну і господарську роботу у ці роки заступники директора Дяченко Є.Г., Штамбург В.А., Лебедєв І.М., Малоок Г.П., Голобородько Є.І., Одягайло Б.М., Шкіря Н.Л., Ладожинський В.М., Шрамко І.М., Удалов В.М., Пазинич В.І., Телешенко А.Г., декани факультетів Пан І.А., Без’язиков Б.М., Шулєшко А.П., Гаврик В.М., співпрацівники Янчевський А.С., Ковальов П.М., Полоз Н.М., Омельченко Ю.А., Прудська Г.О., Мохеєнкова Л.І., Захаренко Л.Б., Стецюренко А.О., Бутнярова Л.В., Широшук Г.А. та інші.
З 1997 року криворізький філіал став Криворізьким економічним інститутом. З кінця 2003 року посаду директора обіймав професор Нечаєв В.П.
У складі перших викладачів були колишні фронтовики з вищою освітою та фахівці торговельних організацій. У 1996 році нараховувалося 11 викладачів, у 1978 році їх було 59, у 2006 році – вже 252 викладачі, в тому числі із науковими ступенями та вченими званнями – 47%. Із них 12 осіб – доктори наук, 17 – професори.
Нині 45 викладачів навчаються в аспірантурах різних вузів України, 18 кандидатів наук працюють над докторськими дисертаціями. Велику допомогу в цьому надає базовий навчальний заклад – Київський національний економічний університет, створюючи умови для всіх викладачів підвищення фахового рівня на відповідних кафедрах університету та в інших ВНЗ України.
КНЕУ – це не педагогічний заклад, проте здійснює повномасштабну психолого-педагогічну підготовку студентів денної форми навчання, яка забезпечує можливість отримати другу професію – «викладач економіки». Навчання студентів рівня бакалавра. спеціаліста і магістра проводиться на шести факультетах: економіка та управління; обліково-економічний; міжнародні економіка і право; менеджмент та економічна кібернетика; фінансово-економічний та факультет післядипломної освіти. Тут діє 19 кафедр, а студенти мають змогу обрати улюблену спеціальність і оволодіти знаннями з економіки підприємства, економічної кібернетики, міжнародної економіки, обліку і аудиту, маркетингу, менеджменту організації, правознавства, фінансів та банківської справи.
З кожним роком зростає матеріально-технічна база інституту: працюють три навчальні корпуси, у яких розміщено 30 лекційних, 44 групові аудиторії, 28 навчальних кабінетів і лабораторій на 4700 місць, 10 комп’ютерних класів, 7 навчально-методичних кабінетів, у кожному корпусі є своя бібліотека, навчально-методичний комп’ютерний центр, центри мовної підготовки з вивчення іноземних мов, технічних засобів навчання та з видавництва навчально-методичної і наукової літератури, для немісцевих студентів діють два гуртожитки.
Щодо професорсько-викладацького складу, то Криворізькому економічному інституту є чим пишатись, бо відомі не тільки в нашому регіоні, а й далеко за його межами такі науковці, як доктори наук Соловйов В.М., Кудінов В.В., Плотніков О.В., Хорольський В.П., Скидан С.О., Антонов А.Ю., Зеленський О.С., доценти Волошина С.В., Афанасьєв Є.В., Сонько С.П., Васильчик І.П., Ведмедька Н.В., Єлисєєва В.М., Щербак А.Ф. та багато інших. Їх наукові дослідження спрямовані на розв’язання найбільш актуальних для Криворіжжя та економіки України проблем, покращення навчального процесу.
У своїй роботі інститут використовує досвід провідних вузів України та світу, але разом з тим зберігає своє обличчя і власні традиції. Мета Криворізького економічного інституту – підготувати спеціалістів для економіки України з глибоким розумінням банківських, фінансових, ринкових проблем, для управління державними і приватними підприємствами та інституціями. Одним словом – навчити молоду людину вчитися впродовж життя, відчувати найперспективніші напрями інноваційного розвитку економіки держави. І все це задля майбутніх поколінь, заради процвітання України.

  • Реклама
Заглушка